Özellikle muhteşem mezeleri ile öne çıkan bir meyhane olarak bilinen Kallavi Meyhane, ticari kaygılardan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyetini düşünerek çalışmalar yürütmektedir…

Kallavi Meyhane

Kaliteli meze yemek isteyenlerin en uğrak mekanlarından bir tanesi olan Kallavi Meyhanede cep yakmadan dostlarınızla gönlünüzce eğlenebileceksiniz. Ticari kaygılardan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyetini düşünen bu önemli mekâna uğramanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

Kapılarını 20.30’da açan bu kaliteli meyhane, gecenin geç saatlerine kadar eğlenebilmenize olanak tanımaktadır. Sahnesine çıkartmış olduğu güçlü sesler eşliğinde muhteşem yemeklerin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.

İstanbul Beşiktaş’ta eski meyhane kültürünü yaşatan meyhane deyince akla gelen ilk mekan olan Kallavi Meyhane’de bir meyhaneden görmek istediğiniz tüm hizmetleri rahatlıkla görebileceksiniz.

Kallavi Meyhane Etiler
Kallavi Meyhane Etiler

Eğitimli Personel Kadrosu İle Mükemmel Hizmet Kalitesi

Oldukça elit bir müşteri kitlesine sahip olan Kallavi Meyhane‘de çalışan personeller eğitimli olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Kaliteden taviz verilmeden doyasıya ve huzurla eğlenmek için adresini Kallavi meyhane olmalıdır.

Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde anlayan ve yanıt veren bu eğitimli personel kadrosu sayesinde Kallavi Meyhane, çok ciddi bir şekilde müşteri memnuniyeti oranına sahiptir.

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmetin birleştiği tek adres olan Kallavi Meyhane‘de huzur dolu bir akşam geçirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Kallavi Meyhane ile iletişime geçerek rezervasyon talebinde bulununuz.

Kaliteli Canlı Müziğin ve kaliteli mezelerin tek adresi olan Kallavi Meyhaneye uğramadan eğlendik demeyin!

Doyasıya Canlı Müzik

Doyasıya canlı müzik keyfini yaşamanıza olanak tanıyan Kallavi Meyhanede haftanın her günü canlı müzik keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Eşlik edeceğiniz şarkılar ile dostlarınızla unutulmaz geceler yaşayacaksınız.

Ortalama olarak 150 kişilik bir kapasiteye sahip olan Kallavi Meyhane’de kasaya ne ödeyeceğinizi bilerek gidersiniz. Asla sizlere sürpriz maliyetler çıkarılmamaktadır.

Canlı müziğin yanı sıra Fasıl keyfinin de tadını çıkarabileceğiniz bu önemli mekânda güçlü fasıl sanatçılarını da görebileceksiniz. Uygun fiyatlar ile dostlarınızla keyifli sohbetlerin tadına varmak için önceden rezervasyon talebinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz…

Kallavi Etiler meyhaneye https://www.meyhaneler.gen.tr/ üzerinden de rezervasyon yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir