İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde hizmet veren Kallavi Etiler isimli mekanımızda 25 yıldan beri kaliteli hizmet veriyoruz. Meyhane ve fasıl olarak hizmet veren mekanımızda müşterilerimizin harika zaman geçirmesini sağlıyoruz. Müşterilerimize hizmetlerimizi deneyimli ve de güler yüzlü personellerimiz aracılığıyla veriyoruz.

Müzikli Eğlence

Mekanımızda müşterilerimizin eğlenmesi için bayan solistlerimizle fasıl düzenliyoruz. Solistlerimiz şarkı repertuarı zengin kişiler olduğu için müşterilerimiz gönüllerince eğlenerek istedikleri şarkıları dinleyebiliyorlar. Ayrıca mekanımızda özel eğlenceler için oryantal dansçılarımızla da hizmet veriyoruz. Dansçılarımız bekarlığa veda gibi eğlencelerde performanslarını sergiliyorlar. Ayrıca mekanımıza ait orkestramız aracılığıyla pop şarkılarla da müşterilerimizin eğlenmesini sağlıyoruz. Mekânımız teknolojik ses ve ışık sistemleriyle donatıldığı içen eğlencemiz de kaliteli oluyor.

Kallavi Meyhane Etiler
Kallavi Meyhane Etiler

Mekanımızın Kullanılabileceği Organizasyonlar

Mekanımızda müşterilerimizin çeşitli organizasyonları için hizmet veriyoruz. Müzik ekibimiz ve lezzetli mezelerimizle müşterilerimizin özel günlerinin kaliteli bir şekilde geçmesini sağlıyoruz.

Mekanımızda şu organizasyonlar için hizmet veriyoruz;

  • Nişan
  • Seminer
  • Kokteyl
  • Toplantı
  • Düğün
  • Bekarlığa Veda
  • Doğum Günü
  • Kına

Bunlar dışında yapılabilecek farklı parti ve organizasyonlar için hizmet veriyoruz. Mekanımızda yapılabilecek partiler için kişi sayımız 133 oluyor ve 133 kişilik masalarımızla hizmet veriyoruz. Kokteyl etkinliklerini mekanımızda düzenlemek isteyen müşterilerimiz için de 200 kişilik kokteyl hizmeti veriyoruz. Bu çeşitlerdeki parti ve organizasyonlar için mekanımızı tercih eden ve güler yüzlü hizmet görmek isteyen müşterilerimizin istedikleri tarih için rezervasyon yaptırması gerekiyor.

Mekanımızda Hazırladığımız Yemekler

Mekânımız sadece davet ve organizasyonlar için hizmet vermiyor. Aynı zamanda günün yorgunluğunu fasıl eşliğinde atmak isteyen müşterilerimiz için de Cuma ve Cumartesi günleri hizmet veriyoruz. Müşterilerini mutlu etmeyi amaç edinen mekanımızda müşterilerimiz için özenle hazırladığımız yemek ve mezelerimizi sunuyoruz. Mekanımızda müşterilerimize sunduğumuz lezzetli mezelerimiz ve şunlardır; barbunya pilaki, havuç tarator, közlenmiş patlıcan ezme, zeytinyağlı közlenmiş biber, Çerkez tavuğu, çiğ köfte, haydari, humus ve yaprak sarmadır. Mekanımızda yaptığımız yemekler arasında ise dana ciğer, paçanga böreği, karışık ızgara, ızgara balık ve mantar soslu antrkot bulunuyor. Yemeklerimiz sonrasında müşterilerimiz mevsim meyvesi ve peynir tatlısı siparişi verebiliyorlar.

Mekanımızda Bulunan Alkollü İçecekler

25 yıldır hizmet veren meyhanemizde kaliteli alkollü içeceklerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimiz şarap, bira, rakı ve votka gibi alkollü içeceklerimizden istediklerini sipariş edebiliyorlar.

Sigara İçenlere Özel Alan

Mekanımızda sigara içmek isteyen müşterilerimizin sıkıntı yaşamamaları için özel alanımızla hizmet veriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz mekanımızda bulundukları sürece sigara içme alışkanlığından uzak kalmıyorlar. Bunun dışında mekanımıza araçlarıyla gelmeyi tercih eden müşterilerimiz için vale hizmeti ve veriyoruz. Valelerimiz araçları güvenli bir şekilde park alanına çekerek mekân çıkışında müşterilerimize teslim ediyorlar.

Mekanımızdan Rezervasyon Yaptırmak

Yapacakları parti ve organizasyonları için mekanımızı tercih eden müşterilerimiz Cuma ve Cumartesi günü hizmet veren mekanımızdan rezervasyon yaptırabiliyorlar. Bunun için mekanımıza ait telefon numarasını kullanabiliyorlar. Ayrıca firmamıza ait web sayfamızdan mail adresimize yaptırmak istedikleri rezervasyonla ilgili bilgileri girerek rezervasyon yaptırabiliyorlar. Ayrıca isterlerse mekanımızı gelip yerinde görerek organizasyonları için rezervasyon yaptırabiliyorlar.

Kallavi Meyhane Etiler yazımız için https://www.kallavietilermeyhanesi.com/kallavi-meyhane-etiler/ sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir