Etiler meyhaneleri içerisinde oldukça yüksek olan hizmet kalitesi ile öne çıkan Etiler Kallavi Meyhane, konuklarına Eski meyhane kültürünü yaşatması ve benzersiz mezeleri ile öne çıkmaktadır…

Rezervasyon: 0212-296-66-35

www.kallavietilermeyhanesi.com

Kallavi Meyhane Etiler

Eski meyhane kültürünü iliklerine kadar yaşamak isteyenlerin bir numaralı adresi olan Etiler Kallavi Meyhane, sahnesine çıkarmış olduğu güçlü sesler ile öne çıkan bir meyhane konumundadır.

Bağımlılık yapan bir meyhane olan Etiler Kallavi Meyhane, ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem vererek bu alanda özellikle Etiler ve çevresinde her daim ilk tercih edilen meyhane konumundadır.

Unutulmaz aşk şarkılarını otantik bir ortamda sevdikleriniz ile birlikte dinlemek istiyorsanız mekanımıza sizleri de bekliyoruz. Nezih ve ferah bir ortama sahip olan Etiler Kallavi Meyhanede eğitimli personel kadrosu sayesinde mükemmel bir kalitede hizmetler alabileceksiniz.

Etiler Kallavi Meyhane
Etiler Kallavi Meyhane

Benzersiz Meze ve Yemekler İle Unutulmaz Geceler İçin Kallavi Meyhane!

Dünya mutfağına hâkim olan ustaları sayesinde daha önce tatmadığınız mezelerin ve yemeklerin tadına varabileceksiniz. Dostlarınızla doyasıya sohbet ederken aynı zamanda damak tadınıza uygun lezzetler için bu önemli mekâna uğramanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sıcacık bir karşılama ile kendinizi bu önemli meyhanede özel hissedeceksiniz. Her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilmenize olanak tanıyan bu önemli mekânda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

150 Kişilik bir mekâna sahip olan Etiler Kallavi Meyhane‘de Şef Erdal Ustanın ellerinden bin bir çeşit yöresel mezenin ve yemeğin tadına bakabileceksiniz. Şef Erdal Ustanın Girit Köftesinin de oldukça meşhur olduğunu buradan hatırlatalım.

Kallavi Meyhane Fiyatları

Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem veren bir meyhane olan Etiler Kallavi Meyhane‘de fiyatlar her bütçeye uygun bir şekilde ayarlanmaktadır.

Kallavi Meyhane‘de kasaya ne ödeyeceğinizi bilerek gidersiniz. Asla fiyatlarımız cep yakmamaktadır. Muhteşem yemeklerin ve mezelerin tadına bakarken uygun fiyatlar ile bu benzersiz menülere sahip olduğunuzu hissettiğinizde zevkinizi adeta ikiye katlayacaksınız.

Vakit kaybetmeden çok ciddi bir şekilde talep gören bu önemli meyhane mekanına gelmeden önce rezervasyon talebinde bulununuz. Rezervasyon talepleriniz için 0212-296-66-35 numaralı telefondan hızlı bir şekilde bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir